Україна передала росії з ядерною зброєю приблизно 100 тонн високозбагаченого урану і стільки ж плутонію

Інтерв’ю Юрія Костенка на Youtube-каналі «pressing»
Цитата з інтерв’ю: “Тому навіть за мінімальними оцінками ми передали росії більше ніж на 100 млрд доларів ядерних матеріалів. 100 МЛРД ДОЛАРІВ! Це фантастична сума навіть на сьогоднішній день для українського бюджету!
І коли я про усі ці речі казав Кравчуку, я називав суму, навіть у пресі я її оголошував: за тактичну ядерну зброю, яку, до речі, вивезли без нашого дозволу, ми повинні вимагати як мінімум 10 млрд доларів (я проводив з росією у 1992-1993 роках переговори у москві). Знаєте, що мені Кравчук сказав: “Ти що божевільний? У нас бюджет 10 млрд. А хто ж нам дасть такі гроші?”. Оце розуміння секретаря ЦК КПСС, що таке національні інтереси і що таке народна власність. Ось на такому рівні довелося тоді працювати із цим так званим керівництвом Української Незалежної Держави.
А те, що сьогодні нас бомбардують Ту-95МС і Ту-160 з України, ви знаєте це чи ні? Це все було передано росії нашими “доблесними” Міністерством оборони України, Шмаровим, який керував МОУ в той час, причому безкоштовно”.
Детальніше дивіться відео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *