Приєднуйтесь

->

Кожен громадянин України має право вступити до Української Народної Партії, якщо йому вже виповнилося 18 років.

Кандидат у члени Української Народної Партії не може перебувати в іншій партії.

Кожен кандидат має ознайомитись з Програмою та визнати Статут УНП.

 

Для того щоб приєднатись до УНП необхідно:

1. Заповнити поля електронної заявки та відправити її. Відповідальний працівник УНП зв’яжеться з вами та надасть консультацію щодо подальших дій.

2. Написати заяву про вступ та заповнити анкетні дані. До заяви про вступ кандидат також надає 2 фотокарти розміром 3,5х4,5 для партійного квитка та анкети члена партії.

Затвердження рішення про прийняття до лав УНП здійснюється: З`їздом, Центральним Проводом, Правлінням УНП, а також керівними органами обласних, районних/міських організацій УНП. Вручення партійного квитка, як правило, відбувається на засіданнях цих органів.

Кожен член УНП щомісячно сплачує членські внески. Їх розмір визначає кожен член УНП особисто, але він не повинен бути меншим за встановлений Центральним Проводом УНП.

Кожен член УНП має право отримувати інформацію про діяльність партії, її структуру та керівні органи, розраховувати на захист честі і гідності, брати участь у виборах до керівних органів партії, бути присутнім на засіданнях керівних органів партії та її структурних утвореннях.

Кожен член партії має право брати участь у виборах до Верховної ради України, місцевих рад усіх рівнів, а також претендувати на зайняття посад у органах виконавчої влади від УНП.

Кожен член УНП також має право на вільний вихід з партії шляхом письмового повідомлення.

 

 

Завантажити заяву
00 Word Dokumente vergleichen Logo